מארז כנס עסקים בכושר
עם שי אלנקרי לצפייה בכל זמן

ניתן לרכוש את הקלטות הכנס + המצגות + טופס 'מנגנון צירוף מתאמנים' בעלות של 97 ש"ח במקום 197 ש"ח

(המחיר בתוקף עד ה-17.5 בשעה 23:59)

הכנס שודר אונליין למאמנים ועסקים בתחום הכושר -

בו השתתפו כ-200 עסקים ומאמנים מכל הארץ. 

המטרה שלי: לאגד קהילת עסקים בתחום הכושר מכל הארץ שחולקים רעיונות ונפגשים לימים מלאי השראה עם כלים לעשייה.  בימים כתיקונם, אנחנו נפגשים פיזית, מחבקים ומפטפטים. בימים אלה נכין את הקרקע לקראת חזרה לשגרה גם מרחוק. המטרה שלי בכנס היא לדחוף קדימה, לתת כלים חדשניים, פתרונות לימים אלה ולאמץ מודלים מוצלחים מהארץ ומהעולם. 

הצטרפו למפגש הקרוב - הצטרפו לקהילה!

שי אלנקרי

נעים להכיר

שי אלנקרי
נעים להכיר, שי אלנקרי, פריק של ספורט ויזם סדרתי בתחומי הכושר והספורט כבר יותר מ-19 שנה.
במשפט אחד: אני מלווה ויועץ אסטרטגי לעסקים ומותגים בתחומי הכושר והספורט. 
 
בכמה משפטים: אני הבעלים והמייסד של פיטנס 360, ובמסגרת פעילות החברה, אני והצוות שלי עוזרים למותגים ועסקים מעולם הכושר והספורט לגדול, להתנהל מאורגן ולהרוויח יותר. בשנים האחרונות הקמתי מעל 50 מיזמים שונים בתחום הכושר, ליוויתי יותר מ-200 סטודיואים ומועדונים ברחבי הארץ ועבדתי עם מאות בעלי עסקים ומאמנים בתחום. בשנה האחרונה הקמתי וליוויתי באופן אישי מעל 54 סטודיואים ומועודני בוטיק בישראל. 
 
למה אני מספר את זה?  כי המטרה שלי היא לעזור לכמה שיותר בעלי עסקים בתחומי הכושר והספורט בישראל לגדול, לצמוח ולפנות יותר זמן פנוי לעצמם. אני מאמין ויודע כי בעסקים קטנים הכל סובב סביב בעל העסק, ולכן נדרשת מבעל העסק הבנה של המספרים, הבנה במנגנוני ניהול, שיווק, שימור לקוחות, הנעת עובדים, מכירות, כספים וחוויית לקוח. 
ברגע שאנחנו מגלים הבנה בכל אחד מאלה  - העסק שלנו בשליטה והכל נראה אחרת.  במסגרת הכנס אני הולך לתת כלים פרקטיים לניהול העסק על סמך נסיון עם מאות עסקים בתחום הכושר ובהתאם למצב הנוכחי של ענף הכושר, מהצד הפיננסי, השיווקי, שימור הלקוחות, חוויית לקוח ותחום המכירות. המטרה:
שתוכלו ליישם את הכלים בקלות ובהצלחה בעסק החל ממחר. 
אז מה תקבלו בהקלטות הכנס?
במסגרת הכנס שהתקיים באונליין, דיברתי על כל המרכיבים של עסק מצליח בתחום הכושר, בימים לפני הקורונה ואחרי. דיברנו על ההשפעות הפסיכולוגיות שצפויות להיות ללקוחות, ועל איך אפשר להתמודד בהצלחה. מה צריך לעשות כדי להפוך מתעניינים ללקוחות משלמים? נלמד גם על חווית לקוח, על שיתופי פעולה מוצלחים, משפכי כניסה חכמים, תמחור מסלולים, שיווק ועוד. 
עתיד תעשיית הכושר בשנתיים הקרובות + 10 כללי הצלחה וחובה של עסקים בתחום
אז מה הולך להוביל? מהם חמשת המגמות שיובילו בשנתיים הקרובות? ומהם 10 כללי החובה שרק 10% מהעסקים מיישמים ב-100% כדי להוביל לעסק מצליח בתחום הכושר? 
איך לשלב אונליין עם אופליין?
למה בכלל לשלב אונליין ואופליין אם חזרים לשגרה? בשגרת המציאות החדשה ייתכן ונצטרך לשלב את האופליין עם האונליין כחלק מהעסק שלנו. בסשן זה נדבר כיצד לעשות את זה נכון, ולמה חשוב להתכונן גם למוצר הזה? 
שיווק בתחום הכושר: 10 סוגי  מודעות פרסומת של 'עשה' ואל 'תעשה'. 
בסשן הזה אני מציג  מספר סגנונות של מודעות הכוללות תמונות, טקסט, קריאה לפעולה וכו'.) עם תיאור מקרה של מודעות שעובדות יותר ומודעות שלא עובדות.  
תמחור מחדש למסלולי העסק או עדכון מסלולים? ואילו שירותים עדכניים ודיגטליים אפשר לייצר ממש בימים אלה?
האם להוריד את המחיר? האם לעלות? האם לעדכן? איך יוצרים את המחיר האידיאלי הכדאיי עבור העסק שלי בימים אלה? ואילו שירותים דיגטליים עדכניים כל אחד יכול להוסיף החל ממחר? 
 
 
אצלכם במחשב

רוכשים ומקבלים לינק עם אזור לצפייה בכל ההרצאות, המצגות להורדה ועוד..

STRONG STUDIO - BY FITNESS 360